L - COMPLEX - www.prirodniprodukty-tilia.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

L - COMPLEX

Oxid dusnatý = Nobelova cena za medicínu
 

L- COMPLEX, H - TECHNOLOGY - doplňky stravy
1.     tabletová forma, v každé kapsli 0,5 gramu, 200 kapslí v balení, obsah balení 100g
Účinné látky v DDD (8 kapslí): L-arginin báze 3200 mg, L-citrulin malát 520 mg, L-ornitin AKG 280 mg
Přídavné látky: želatinová kapsle a stearan hořečnatý rostlinného původu.

 
    2.    prášková forma, obsah balení 100 g
Účinné látky v DDD (4g): L-arginin báze 3200 mg, L-citrulin malát 520 mg, L-ornitin AKG 280 mg

Doporučené dávkování:

 
Základní dávkování je 2x denně 2 gramy = 1 čajová lžička nebo 2x denně 3 až 4 kapsle

 
Dávkování je možné upravit dle potřeby.

 
Doporučujeme využívat nejméně dvě balení bez přestávky nebo do odeznění řešených problémů.

 
U chronických onemocnění je doporučená kůra 12 balení L-Complexu.

 
Způsob užívání

 
Kdykoli před, během či po jídle na lžičku a zapít sklenicí vody. Je také možné tento prášek rozpustit nejlépe ve vodě ochucené limetkou nebo citrónem, příp. ještě následně zapít dalším dílem čisté vody.
Vedlejší účinky nebyly zjištěny.

___________________________________________________________________

Poděkování od klientů:

Co se týká srdíčka, tak mám stoprocentní zjištění, že se problémy se srdíčkem velice výrazně lepší. Již se při velké  fyzické zátěži tolik nezadýchávám, již se tolik nepotím a již mě vůbec nebolí na hrudní kosti. Což musím po pravdě říci, že všechny tyto celkem silné projevy jsem měl než jsem začal užívat „NO“ a to při pouhém zrychlení  chůze na 10 - 15 kroků.
Pravda také ale je, že jsem si uvědomil malé zlepšení i poté, co mi po katetrizaci dne 6.1.2016 předepsali Anopyrin na ředění krve. Ale to bylo opravdu jenom malé zlepšení. Anopyrin jsem již přestal užívat, protože jsem začal samovolně krvácet.
Jinak, jak jsem Vám již psal, zjišťuji, že dokud je organizmus poničen důsledky patogenních zón, tak mi na takto vynucené zdravotní problémy absolutně vůbec žádné léky nezabírají. Pouze ty bylinky a NO. Ale jde to pomaleji.
Také Vám musím sdělit, že můj kardiochirurg již v lednu chtěl, abych rovnou zůstal v nemocnici a že musíme provést celkem 4 bypassy. Dvě cévy byly před totálním ucpáním a hrozil mi vbrzku infarkt a další dvě byly v o něco lepším stavu, ale stenty již nešly provést! Toto zásadní poškození cév vzniklo během asi 4 měsíců. Protože před tím jsem neměl vůbec žádné potíže s krevním oběhem či srdíčkem, dýcháním ani nadměrným pocením.
Já jsem v té době nebyl v dobrém psychickém stavu a tak jsem se s kardiochirurgem dohodl, že pokud se mi nebude horšit srdíčko, tak operaci provedeme, až se dám psychicky dohromady. Pak mi ale začali infekce – jedna za druhou, takže jsme operaci opět odložili – a pak jsem objevil Váš preparát.
To mi vedlo k tomu, že jsem se se svým kardiochirurgem, kterému jsem také poslal všechny informace o této Vaší metodě, dohodl, že bych chtěl asi tak nejméně 6 měsíců užívat „NO“ a poté bych jej požádal, aby mi vyřídil katetrizaci, abychom zjistili skutečnou účinnost „NO“.Kazuistika
Dne  11. září 2016 jsem  náhle onemocněla  na  prudký bolestivý algický syndrom krční páteře. Na rtg. (nemocnice Č. Těšín) bylo zjišteno, že se jedná o  téměř úplné vymizení meziobratlové ploténky C5-C6,  výrazné spondylosní změny s ventrálními osteofyty  (dne 12.9.2016). Byla ordinována analgetická léčba, aplikována injekce i.m. Muscoril +Almiral, pro domo Muscoril caps. 0-0-1, Diclofenac DUO 2x1 po jídle, Adamsův límec. Kontrola a kontakt průběžně.
Po krátkém zlepšení se strnulost šíje i celé páteře vrátily. Pro prudké bolesti jsem nebyla schopná ani spánku a celé noci i části dne jsem prochodila. Cítila jsem únavu jak po "maratonu". Nohy jsem sotva táhla za sebou a nebyla jsem schopna se narovnat. Říkala jsem si: "v mých 88 letech to je začátek konce".
Pak jsem si vzpomněla na L-complex. Opatrně jsem započala léčbu dvakrát denně 1 malá lžíčka do sklenice s vodou. Po 3 dnech jsem pozorovala , že přibývá hodin, ve kterých necítím bolest ani strnulost. Zvýšila jsem dávky na 3 x denně větší lžíčku. Postupně mi přibývalo sil a odeznívala bolest.
Dnes kolem poledne ze mne všechno trápení spadlo. Hybnost šíje i celé páteře je obnovena, prudké  bolesti vymizely. Jsem plná naděje a dívám se optimisticky do budoucna. Pro jistotu  budu pokračovat v této úspěšné terapii.
Tímto jsem chtěla poděkovat za  skvělý produkt L - complex, který v mém beznadějném stavu způsobil rychlý návrat do normy. MUDr. Helena Paszková, ročník 1928.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________
 
Díky přípravku L-COMPLEX H-TECHNOLOGY došlo u mého velmi pracovně vytíženého syna k promptnímu zaléčení jeho medikací špatně korigovatelné esenciální hypertenze.
    Normotenze byla nastolena během několika dní a trvá stále již několik měsíců.
    Mnohokrát Vám za sebe a svého syna děkuji.
    
     S pozdravem a úctou MUDr. Alexandra Sýkorová, 14.10.2015

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Mal som zdravotne potiaze takmer 2 roky. Pocas tohto obdobia neboli doktori prakticky schopni ziadnej pomoci. Jednalo sa s vysokou pravdepodobobnostou o bakterialnu alebo parazitarnu nakazu. Pocas tohto obdobia sa moje telo dostalo do uplne dezolatneho stavu, bolesti tela, klbov, zimnice, znicenie travenie, schudnutie 14kg, tazke formy insomnie a neustale navieranie a hnisanie krcnej uzliny v oblasti vybratych mandli. Skusal som toho velmi vela, nechal som obrovske peniaze na diagnostiku, liecbu a podobne, no pripravok L-Complex bol pre mna zasadny zlom, nakolko mi velku cast problem svojou ucinnostou efektivne vyriesil! Od jeho uzivania prislo k skutocnej ulave, regeneracii a upraveniu mojho zdravotneho stavu a spolocne s dalsimi formami alternativnej liecby tvoril neoddelitelny zaklad mojho sucasneho vyliecenia.
Rami Kotroch, M.B.A.
________________________________________________________________________________________________


S radostí Vám popíšu příběh mého známého, který nemá čas na sepsání, ale jsem přímo zainteresovaná do problému jeho tinnitusu.
Známý začal trpět nejdříve hlubším šuměním v uších cca před 10 lety. Postupně se to velmi zhoršovalo, nebyl schopen ani usnout, v úších mu pískalo, bručelo a i občas zahřmělo. Lékaři mu s tím nepomohli. Prášky mu nedělaly dobře a vlastně je ani nechtěl, protože je jinak zdráv. Nyní mu je 58 let a je skoro bez příznaků. Jen občas večer, po velmi vyčerpávajícím dni, má lehké šumění v uších.
Začal brát před půl rokem L-Complex, 3 x denně rovnou kávovou lžičku, někdy i 5x. Nyní bere jen 1x a je spokojen. Celkově se mu upravily i bolesti zad, které v oblasti kříže hlavně po ránu byly velmi úporné.
Taže asi takto. Vím jen, že L-Complex krásně pomohl.
Zdravím a těším se na viděnou.
___________________________________________________________________________________________


                 Chtěla jsem poděkovat za přípravek L-complex. K užívání mne přivedla diagnostikovaná arterioskleroza  a kolísavý krevní tlak. Mám opravdu velkou radost z toho, že se můj krevní tlak srovnal a lepší se stav cév i srdce. Nyní se cítím dobře, mám daleko víc enerie než dřív, za pětiměsíční dobu užívání L-complexu se mi vyhnula veškerá virová a zánětlivá onemocnění, i když v rodině všichni onemocněli. Jako velikou úlevu pocituji, že mé inkontinenční potíže, se kterými se potýkám již  několik roků, se natolik uklidnily, že mohu bez obav cestovat a nemít obavy z inkontinence, když nenajdu na své trase četná veřejná WC.

Ještě jednou děkuji za úžasný přípravek. Miroslava Vobecká , Praha,  69 let
 


 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky